Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2017

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Louis
Bouderlique
1.
Sebastian
Kawa
1.
Killian
Walbrou
2.
Russell
Cheetham
2.
Łukasz
Grabowski
2.
Jan
Rothhardt
3.
Łukasz
Błaszczyk
3.
Freddy
Hein
3.
Makoto
Ichikawa
3.
Wolfgang
Janowitsch
3.
Holger
Karow
3.
Mario
Kiessling
3.
Felipe
Levin
3.
Pavel
Louzecky
4.
Eric
Bernard
4.
Tim
Kuijpers
4.
Michael
Sommer
4.
Łukasz
Wójcik
5.
Miloslav
Cink
5.
Oscar
Goudriaan
5.
Piotr
Jarysz
5.
Tim
Scott
5.
Mike
Young
6.
Jakub
Barszcz
6.
Guillaume
Girard
6.
Peter
Harvey
6.
Boris
Zorz
7.
Laurent
Aboulin
7.
Riccardo
Brigliadori
7.
Andrew
Davis
7.
Christoph
Matkowski
8.
Christophe
Abadie
8.
Jeroen
Jennen
8.
Tomasz
Rubaj
8.
Bert
Schmelzer
8.
Gary
Stingemore
9.
Mirosław
Izydorczak
9.
Fabian
Peitz
10.
Stefano
Ghiorzo
10.
Dennis
Huybreckx
10.
Tomasz
Krok
10.
Matthias
Sturm
11.
Henrik
Breidahl
11.
Łukasz
Kornacki
12.
Janusz
Centka
12.
Christophe
Cousseau
12.
Uli
Schwenk
13.
Sergey
Serov
13.
Mateusz
Siodłoczek
14.
Steve
Jones
14.
Stanisław
Wujczak
15.
Zdzisław
Bednarczuk
15.
Borje
Eriksson
15.
Andre-Emmanuel
Litt
15.
Robert
Schroder
16.
Zbigniew
Górecki
16.
Davide
Schiavotto
16.
Peter
Szabo
17.
Maros
Divok
17.
Peter
Millenaar
17.
Krzysztof
Sobiecki
17.
Dmitriy
Timoshenko
18.
Andrzej
Śmielkiewicz
18.
Pierre
de Broqueville
18.
Tomas
Suchanek
19.
Rainer
Cronjaeger
19.
Adam
Czeladzki
20.
Paweł
Wojciechowski
21.
Derren
Francis
21.
Tomasz
Hornik
22.
Artur
Łończuk
22.
Antoine
Havet
23.
Radek
Krejcirik
23.
Michał
Lewczuk
23.
Juha
Sorri
23.
Jeroen
Verkuijl
24.
Przemysław
Bartczak
25.
Remigiusz
Gwiazda
26.
Jakub
Puławski
27.
Marek
Sawczuk
28.
Karol
Pawlicki
28.
Gonzalo
Riera
29.
Jerzy
Kolasiński
30.
Wojciech
Wojtaczka
31.
Mirosław
Hercog
32.
Witold
Czarnik
33.
Marek
Herbreder
34.
Karol
Staryszak
35.
Łukasz
Florkowski
36.
Marek
Biały
37.
Mikołaj
Zdun
38.
Marek
Niewiadomy
39.
Fryderyk
Rzymanek
40.
Rafał
Siankowski
41.
Jędrzej
Skłodowski
42.
Kamil
Wójcik
43.
Mateusz
Zakrzewski
44.
Paweł
Głowacki
45.
Judyta
Czyż
46.
Tomasz
Chudoment
47.
Sebastian
Calik
48.
Paweł
Stułkowski
49.
Maciej
Całka
50.
Krzysztof
Rycerz
51.
Zbigniew
Meller
52.
Dariusz
Dembek
53.
Andrzej
Szczerba
54.
Joanna
Biedermann
55.
Krzysztof
Łuniewski
56.
Krzysztof
Pieńkowski
57.
Paweł
Frąckowiak
58.
Tomasz
Dul
59.
Maciej
Adamski
60.
Kinga
Tchorz
61.
Piotr
Jaszczuk
62.
Robert
Ślęczkowski
63.
Piotr
Wojda
64.
Piotr
Brzozowski
65.
Marius
Vinny
66.
Jarosław
Michaluk
67.
Daniel
Nowicki
68.
Maciej
Karczmarski
69.
Arkadiusz
Bajura
70.
Anna
Zadrożna
71.
Andrzej
Ogonowski
72.
Arkadiusz
Downar
73.
Dariusz
Czech
74.
Piotr
Ciołko
75.
Leszek
Staryszak
76.
Marcin
Ciepliński
77.
Anna
Michalak
78.
Maciej
Maciejewski
79.
Wojciech
Szczęsny
80.
Krzysztof
Węgierski
81.
Jakub
Krupa
82.
Jacek
Flis
83.
Piotr
Ligwiński
84.
Tomasz
Smólski
85.
Marta
Marszałek
86.
Jerzy
Staszyński
87.
Renata
Dąbrowska
88.
Monika
Bobula
89.
Kamil
Marczuk
90.
Paweł
Homa
91.
Bogdan
Dorożko
92.
Jakub
Winiarski
93.
Jan
Krzyżanowski
94.
Agata
Kobylińska
95.
Juliusz
Pieniążek
96.
Filip
Garbaszewski
97.
Grzegorz
Głąb
98.
Michał
Izdebski
99.
Marcin
Mężyk
Copyright © 2008–2019 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl