Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2018

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Wolfgang
Janowitsch
1.
Sebastian
Kawa
1.
Sjaak
Selen
2.
Łukasz
Grabowski
2.
Rasmus
Orskov
2.
Michael
Sommer
3.
Freddy
Hein
3.
Makoto
Ichikawa
3.
Mario
Kiessling
3.
Pavel
Louzecky
3.
Tomasz
Rubaj
4.
Łukasz
Błaszczyk
4.
Tim
Kuijpers
4.
Felipe
Levin
5.
Miloslav
Cink
5.
Sebastian
Nagel
5.
Tim
Scott
5.
Mateusz
Siodłoczek
5.
Mike
Young
6.
Jean-Denis
Barrois
6.
Peter
Harvey
6.
Piotr
Jarysz
6.
Christophe
Ruch
6.
Boris
Zorz
7.
Jakub
Barszcz
7.
Petr
Tichy
7.
Jaroslav
Tomana
8.
Jeroen
Jennen
8.
Bert
Schmelzer
8.
Karol
Staryszak
8.
Gary
Stingemore
9.
Russell
Cheetham
9.
Christoph
Matkowski
9.
Fabian
Peitz
10.
Tomasz
Hornik
10.
Steve
Jones
10.
Peter
Millenaar
10.
Jan
Omsels
10.
Dmitriy
Timoshenko
11.
Riccardo
Brigliadori
11.
Łukasz
Wójcik
12.
Christophe
Cousseau
12.
Dennis
Huybreckx
12.
Mirosław
Izydorczak
12.
Uli
Schwenk
13.
Jacek
Flis
13.
Holger
Karow
13.
Sergey
Serov
14.
Juha
Sorri
14.
Paweł
Wojciechowski
15.
Zdzisław
Bednarczuk
15.
Maximilian
Seis
16.
Ivan
Novak
16.
Marek
Sawczuk
17.
Maros
Divok
17.
Tomasz
Krok
18.
Pierre
de Broqueville
18.
Łukasz
Kornacki
18.
Tomas
Suchanek
19.
Rainer
Cronjaeger
19.
Stanisław
Wujczak
20.
Kamil
Wójcik
21.
Remigiusz
Gwiazda
21.
Roman
Mracek
21.
Kristian
Roine
21.
Norbert Alin
Scarlat
22.
Andrzej
Śmielkiewicz
22.
Philippe
de Pechy
23.
Radek
Krejcirik
23.
Krzysztof
Sobiecki
23.
Jeroen
Verkuijl
24.
Krzysztof
Łuniewski
25.
Mikołaj
Zdun
26.
Zbigniew
Meller
27.
Tomasz
Dul
28.
Łukasz
Florkowski
28.
Harri
Hirvola
28.
Poul Kim
Larsen
29.
Adam
Czeladzki
30.
Zbigniew
Górecki
31.
Jerzy
Kolasiński
32.
Mirosław
Hercog
33.
Paweł
Głowacki
34.
Marek
Biały
35.
Rafał
Siankowski
36.
Janusz
Centka
37.
Krzysztof
Rycerz
38.
Marek
Herbreder
39.
Tomasz
Smólski
40.
Juliusz
Pieniążek
41.
Michał
Lewczuk
42.
Robert
Ślęczkowski
43.
Arkadiusz
Downar
44.
Maciej
Adamski
45.
Andrzej
Ogonowski
46.
Paweł
Stułkowski
47.
Judyta
Czyż
48.
Karol
Pawlicki
49.
Arkadiusz
Bajura
50.
Anna
Zadrożna
51.
Dariusz
Dembek
52.
Joanna
Biedermann
53.
Bogdan
Dorożko
54.
Wojciech
Wojtaczka
55.
Jakub
Puławski
56.
Maciej
Karczmarski
57.
Mirosław
Wysocki
58.
Mateusz
Zakrzewski
59.
Dariusz
Czech
60.
Piotr
Pieniążek
61.
Leszek
Staryszak
62.
Piotr
Wojda
63.
Witold
Czarnik
64.
Wiktor
Czubski
65.
Marcin
Ciepliński
66.
Wojciech
Szczęsny
67.
Piotr
Jaszczuk
68.
Kinga
Tchorz
69.
Tomasz
Chudoment
70.
Paweł
Frąckowiak
71.
Piotr
Ligwiński
72.
Maciej
Całka
73.
Krzysztof
Pieńkowski
74.
Przemysław
Bartczak
75.
Piotr
Brzozowski
76.
Konrad
Partyka
77.
Wojciech
Fajga
78.
Jarosław
Michaluk
79.
Marek
Kamoś
80.
Artur
Łończuk
81.
Tymoteusz
Dolata
82.
Anna
Michalak
83.
Marius
Vinny
84.
Andrzej
Szczerba
85.
Krzysztof
Kotarski
86.
Andrzej
Majewski
87.
Wojciech
Kubiak
88.
Kamil
Marczuk
89.
Robert
Walachowski
90.
Krzysztof
Piotrowski
91.
Fryderyk
Rzymanek
92.
Marta
Marszałek
93.
Jan
Krzyżanowski
94.
Paweł
Homa
95.
Daniel
Krupniewski
96.
Jerzy
Staszyński
97.
Marek
Chamera
98.
Maciej
Maciejewski
99.
Krzysztof
Węgierski
Copyright © 2008–2019 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl