Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2019

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Wolfgang
Janowitsch
1.
Sebastian
Kawa
1.
Sjaak
Selen
2.
Rasmus
Orskov
2.
Tomasz
Rubaj
2.
Michael
Sommer
3.
Łukasz
Grabowski
3.
Tilo
Holighaus
3.
Makoto
Ichikawa
3.
Mario
Kiessling
3.
Pavel
Louzecky
4.
Tom
Arscott
4.
Felipe
Levin
4.
Karol
Staryszak
4.
Petr
Tichy
5.
Jakub
Barszcz
5.
Robert
Schroeder
5.
Maximilian
Seis
6.
Łukasz
Błaszczyk
6.
Jean-Denis
Barrois
6.
Riccardo
Brigliadori
6.
Gerrard G.
Dale
6.
Christophe
Ruch
6.
Mateusz
Siodłoczek
7.
Tomasz
Hornik
7.
Jaroslav
Tomana
8.
Louis
Bouderlique
8.
Miloslav
Cink
8.
Christoph
Matkowski
8.
Jan
Omsels
9.
Markus
Frank
9.
Łukasz
Wójcik
9.
Uwe
Wahlig
10.
Jacek
Flis
10.
Steve
Jones
10.
Peter
Millenaar
10.
Dmitriy
Timoshenko
11.
Paweł
Wojciechowski
12.
Mirosław
Izydorczak
12.
Roman
Mracek
12.
Tomas
Suchanek
13.
Janusz
Centka
13.
Philippe
de Pechy
13.
Ivan
Novak
14.
Łukasz
Kornacki
14.
Juha
Sorri
15.
Christophe
Cousseau
15.
Marek
Sawczuk
16.
Peter
Harvey
16.
Stanisław
Wujczak
17.
Remigiusz
Gwiazda
17.
Radek
Krejcirik
18.
Eric
Bernard
18.
Arkadiusz
Downar
18.
Ferenc
Tamas
19.
Andrzej
Śmielkiewicz
19.
Uli
Gmelin
20.
Tomasz
Dul
21.
Kristian
Roine
21.
Norbert Alin
Scarlat
21.
Mikołaj
Zdun
22.
Tim
Kuijpers
22.
Krzysztof
Sobiecki
23.
Christophe
Abadie
23.
Freddy
Hein
23.
Sebastian
Nagel
23.
Krzysztof
Rycerz
24.
Zbigniew
Górecki
25.
Paweł
Głowacki
26.
Marcin
Szymura
27.
Przemysław
Bartczak
28.
Mirosław
Hercog
28.
Harri
Hirvola
28.
Poul Kim
Larsen
29.
Marius
Vinny
30.
Arkadiusz
Bajura
31.
Rafał
Siankowski
32.
Jerzy
Kolasiński
33.
Adam
Czeladzki
34.
Maciej
Karczmarski
35.
Michał
Lewczuk
36.
Zdzisław
Bednarczuk
37.
Piotr
Jarysz
38.
Juliusz
Pieniążek
39.
Maciej
Adamski
40.
Wojciech
Szczęsny
41.
Mateusz
Zakrzewski
42.
Łukasz
Florkowski
43.
Andrzej
Szczerba
44.
Kinga
Tchorz
45.
Marek
Herbreder
46.
Kamil
Wójcik
47.
Piotr
Panek
48.
Witold
Czarnik
49.
Paweł
Frąckowiak
50.
Maciej
Kowalski
51.
Artur
Łończuk
52.
Dariusz
Czech
53.
Bogdan
Dorożko
54.
Jarosław
Michaluk
55.
Marek
Biały
56.
Dariusz
Dembek
58.
Krzysztof
Węgierski
59.
Andrzej
Ogonowski
60.
Stanisław
Biela
61.
Joanna
Biedermann
62.
Wiktor
Czubski
63.
Leszek
Staryszak
64.
Jędrzej
Skłodowski
65.
Anna
Zadrożna
66.
Marek
Kamoś
67.
Anna
Michalak
68.
Konrad
Partyka
69.
Jan
Krzyżanowski
70.
Tymoteusz
Dolata
71.
Judyta
Czyż
72.
Piotr
Brzozowski
73.
Krzysztof
Pieńkowski
74.
Wojciech
Kubiak
75.
Tomasz
Krok
76.
Karol
Pawlicki
77.
Zbigniew
Meller
78.
Wojciech
Fajga
79.
Jakub
Kaczorowski
80.
Paweł
Stułkowski
81.
Mirosław
Wysocki
82.
Grzegorz
Socha
83.
Maciej
Całka
84.
Wojciech
Izdebski
85.
Marcin
Ciepliński
86.
Robert
Walachowski
87.
Krzysztof
Łuniewski
88.
Agata
Kaszczuk
89.
Krzysztof
Czyszewicz
90.
Tomasz
Smólski
91.
Robert
Ślęczkowski
92.
Marta
Marszałek
93.
Janusz
Łangowski
94.
Daniel
Nowicki
95.
Krzysztof
Piotrowski
96.
Przemysław
Kucharski
97.
Marcin
Bernaszuk
98.
Maciej
Maciejewski
99.
Konrad
Jaczkowski
Copyright © 2008–2020 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl