Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2020

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Wolfgang
Janowitsch
1.
Sebastian
Kawa
1.
Sjaak
Selen
2.
Rasmus
Orskov
2.
Tomasz
Rubaj
2.
Michael
Sommer
3.
Jakub
Barszcz
3.
Łukasz
Grabowski
3.
Tilo
Holighaus
3.
Makoto
Ichikawa
3.
Mario
Kiessling
3.
Pavel
Louzecky
4.
Tom
Arscott
4.
Felipe
Levin
4.
Petr
Tichy
4.
Łukasz
Wójcik
5.
Robert
Schroeder
5.
Maximilian
Seis
5.
Karol
Staryszak
6.
Jean-Denis
Barrois
6.
Riccardo
Brigliadori
6.
Gerrard G.
Dale
6.
Christophe
Ruch
6.
Mateusz
Siodłoczek
7.
Łukasz
Błaszczyk
7.
Jaroslav
Tomana
8.
Louis
Bouderlique
8.
Miloslav
Cink
8.
Tomasz
Hornik
8.
Jan
Omsels
9.
Janusz
Centka
9.
Markus
Frank
9.
Uwe
Wahlig
10.
Jacek
Flis
10.
Steve
Jones
10.
Peter
Millenaar
10.
Dmitriy
Timoshenko
11.
Łukasz
Kornacki
12.
Zbigniew
Górecki
12.
Roman
Mracek
12.
Tomas
Suchanek
13.
Philippe
de Pechy
13.
Christoph
Matkowski
13.
Ivan
Novak
14.
Tomasz
Dul
14.
Juha
Sorri
15.
Christophe
Cousseau
15.
Paweł
Wojciechowski
16.
Peter
Harvey
16.
Mikołaj
Zdun
17.
Radek
Krejcirik
17.
Stanisław
Wujczak
18.
Eric
Bernard
18.
Remigiusz
Gwiazda
18.
Ferenc
Tamas
19.
Arkadiusz
Downar
19.
Uli
Gmelin
20.
Przemysław
Bartczak
21.
Marek
Herbreder
21.
Kristian
Roine
21.
Norbert Alin
Scarlat
22.
Mirosław
Hercog
22.
Tim
Kuijpers
23.
Christophe
Abadie
23.
Freddy
Hein
23.
Sebastian
Nagel
23.
Kamil
Wójcik
24.
Krzysztof
Sobiecki
25.
Artur
Łończuk
26.
Mirosław
Izydorczak
27.
Jerzy
Kolasiński
28.
Harri
Hirvola
28.
Poul Kim
Larsen
28.
Marius
Vinny
29.
Andrzej
Śmielkiewicz
30.
Kinga
Tchorz
31.
Juliusz
Pieniążek
32.
Andrzej
Szczerba
33.
Marcin
Szymura
34.
Łukasz
Florkowski
35.
Paweł
Głowacki
36.
Maciej
Kowalski
37.
Judyta
Czyż
38.
Wojciech
Szczęsny
39.
Karol
Snapko
40.
Maciej
Karczmarski
41.
Arkadiusz
Bajura
42.
Zdzisław
Bednarczuk
43.
Andrzej
Ogonowski
44.
Michał
Lewczuk
45.
Wiktor
Łaciński
46.
Maciej
Adamski
47.
Dariusz
Dembek
48.
Krzysztof
Rycerz
49.
Paweł
Frąckowiak
50.
Joanna
Biedermann
51.
Witold
Czarnik
52.
Sebastian
Cielma
53.
Stanisław
Biela
54.
Krzysztof
Węgierski
55.
Leszek
Staryszak
56.
Karol
Pawlicki
57.
Mateusz
Zakrzewski
58.
Marek
Biały
59.
Filip
Durda
60.
Jakub
Kaczorowski
61.
Dariusz
Czech
62.
Rafał
Siankowski
63.
Bogdan
Dorożko
64.
Adam
Czeladzki
65.
Maciej
Całka
66.
Marek
Sawczuk
67.
Tomasz
Krok
68.
Jarosław
Michaluk
69.
Anna
Zadrożna
70.
Łukasz
Kołodziej
71.
Wojciech
Izdebski
72.
Jakub
Kos
73.
Grzegorz
Socha
74.
Jędrzej
Skłodowski
75.
Wojciech
Kubiak
76.
Wiktor
Czubski
77.
Agata
Kaszczuk
78.
Marek
Kamoś
79.
Krzysztof
Czyszewicz
80.
Piotr
Brzozowski
81.
Mirosław
Hołyś
82.
Robert
Walachowski
83.
Marcin
Ciepliński
84.
Mirosław
Wysocki
85.
Piotr
Jarysz
86.
Piotr
Pieniążek
87.
Robert
Ślęczkowski
88.
Rafał
Elżanowski
89.
Martin
Przybysz
90.
Paweł
Stułkowski
91.
Wojciech
Domański
92.
Anna
Michalak
93.
Konrad
Partyka
94.
Jan
Krzyżanowski
95.
Wojciech
Fajga
96.
Tymoteusz
Dolata
97.
Marcel
Bułka
98.
Maciej
Maciejewski
99.
Szymon
Sowa
Copyright © 2008–2021 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl