Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2021

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Wolfgang
Janowitsch
1.
Sebastian
Kawa
1.
Simon
Schroder
2.
Łukasz
Grabowski
2.
Michael
Sommer
2.
Uwe
Wahlig
3.
Mario
Kiessling
3.
Pavel
Louzecky
3.
Jan
Omsels
3.
Karol
Staryszak
4.
Tom
Arscott
4.
Jakub
Barszcz
4.
Thies
Bruins
4.
Felipe
Levin
4.
Petr
Tichy
5.
Robert
Schroeder
5.
Maximilian
Seis
5.
Łukasz
Wójcik
6.
Jean-Denis
Barrois
6.
Przemysław
Bartczak
6.
Riccardo
Brigliadori
6.
Gerrard G.
Dale
6.
Dennis
Huybreckx
6.
Matthew
Scutter
7.
Łukasz
Kornacki
7.
Stefan
Langer
8.
Miloslav
Cink
8.
Arkadiusz
Downar
9.
Janusz
Centka
9.
Markus
Frank
10.
Tomasz
Dul
10.
Jeremy
Hood
10.
Steve
Jones
10.
Peter
Millenaar
10.
Tomasz
Rubaj
10.
Hadriaan
van Nes
11.
Zbigniew
Górecki
12.
Louis
Bouderlique
12.
Roman
Mracek
12.
Juliusz
Pieniążek
12.
Tomas
Suchanek
13.
Philippe
de Pechy
13.
Ivan
Novak
13.
Mikołaj
Zdun
14.
Juha
Sorri
14.
Paweł
Wojciechowski
15.
Christophe
Cousseau
15.
Karel
Novak
15.
Norbert
Scarlat
15.
Kamil
Wójcik
16.
Peter
Harvey
16.
Ferenc
Tamas
17.
Łukasz
Błaszczyk
17.
Maciej
Kowalski
17.
Radek
Krejcirik
18.
Eric
Bernard
18.
Tomasz
Hornik
19.
Uli
Gmelin
19.
Mirosław
Izydorczak
20.
Kinga
Tchorz
21.
Jeroen
Jennen
21.
Marius
Vinny
22.
Robin
Smit
22.
Karol
Snapko
23.
Christophe
Abadie
23.
Freddy
Hein
23.
Christoph
Matkowski
23.
Sebastian
Nagel
24.
Marek
Herbreder
25.
Wiktor
Łaciński
26.
Łukasz
Florkowski
27.
Jerzy
Kolasiński
28.
Laurent
Aboulin
28.
Andrzej
Śmielkiewicz
28.
Sjaak
Selen
29.
Artur
Łończuk
30.
Stanisław
Biela
31.
Marek
Sawczuk
32.
Jacek
Flis
33.
Tomasz
Kurowski
34.
Krzysztof
Sobiecki
35.
Andrzej
Ogonowski
36.
Remigiusz
Gwiazda
37.
Bogdan
Dorożko
38.
Zdzisław
Bednarczuk
39.
Stanisław
Wujczak
40.
Witold
Czarnik
41.
Mirosław
Hercog
43.
Judyta
Czyż
44.
Sebastian
Cielma
45.
Tomasz
Smólski
46.
Jakub
Kaczorowski
47.
Maciej
Karczmarski
48.
Maciej
Adamski
49.
Joanna
Biedermann
50.
Arkadiusz
Bajura
51.
Marcin
Szymura
52.
Tomasz
Krok
53.
Leszek
Staryszak
54.
Jan
Lidke
55.
Antoni
Zawirski
56.
Łukasz
Kołodziej
57.
Kordian
Sitko
58.
Wojciech
Szczęsny
59.
Mateusz
Zakrzewski
60.
Rafał
Siankowski
61.
Krzysztof
Węgierski
62.
Karol
Pawlicki
63.
Martin
Przybysz
64.
Michał
Okoń
65.
Marek
Biały
66.
Grzegorz
Głąb
67.
Filip
Durda
68.
Wiktor
Czubski
69.
Marek
Kamoś
70.
Rafał
Elżanowski
71.
Zbigniew
Lutowski
72.
Paweł
Głowacki
73.
Jan
Wojewoda
74.
Jakub
Kos
75.
Mirosław
Hołyś
76.
Piotr
Brzozowski
77.
Andrzej
Sznajder
78.
Krzysztof
Czyszewicz
79.
Andrzej
Szczerba
80.
Przemysław
Kucharski
81.
Michał
Lewczuk
82.
Piotr
Góreczny
83.
Mirosław
Wysocki
84.
Jerzy
Mikołajczyk
85.
Agata
Kaszczuk
86.
Wojciech
Izdebski
87.
Arkadiusz
Stefańczyk
88.
Jarosław
Michaluk
89.
Robert
Walachowski
90.
Paweł
Bahyrycz
91.
Dariusz
Czech
92.
Wojciech
Domański
93.
Paweł
Frąckowiak
94.
Adam
Czeladzki
95.
Dariusz
Dembek
96.
Krzysztof
Rycerz
97.
Julian
Izydorczak
98.
Anna
Piotrowska
99.
Grzegorz
Socha
Copyright © 2008–2022 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl