Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2023

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Christophe
Abadie
1.
Sebastian
Kawa
1.
Simon
Schroder
2.
Felipe
Levin
2.
Łukasz
Wójcik
2.
Uwe
Wahlig
3.
Riccardo
Brigliadori
3.
Jacek
Flis
3.
Łukasz
Grabowski
3.
Stefan
Langer
3.
Jan Ola
Nordh
3.
Jan
Omsels
4.
Thies
Bruins
4.
Markus
Frank
4.
Oscar
Goudriaan
4.
Karol
Staryszak
4.
Tomas
Suchanek
5.
Łukasz
Błaszczyk
5.
Erik
Borgmann
5.
Peter
Millenaar
6.
Dennis
Huybreckx
6.
Tomasz
Rubaj
6.
Davide
Schiavotto
6.
Matthew
Scutter
7.
Radek
Krejcirik
7.
Ivan
Novak
8.
Hermann
Leucker
8.
Oliver
Springer
8.
Mikołaj
Zdun
9.
Tom
Arscott
9.
Sylvain
Gerbaud
9.
Paweł
Wojciechowski
10.
Andrzej
Śmielkiewicz
10.
Jakub
Barszcz
10.
Jeremy
Hood
10.
Simo
Kettunen
10.
Hadriaan
van Nes
10.
Jeroen
Verkuijl
12.
Wolfgang
Janowitsch
12.
Jakub
Kaczorowski
12.
Karel
Novak
12.
Sami
Rissanen
13.
Zdzisław
Bednarczuk
13.
Francois
Jeremiasse
13.
Tapio
Tourula
14.
Przemysław
Bartczak
14.
Peter
Harvey
14.
Steve
Jones
15.
Uys
Jonker
15.
Christoph
Matkowski
15.
Norbert
Scarlat
16.
Andrew John
Davis
16.
Maciej
Kowalski
16.
Ferenc
Tamas
17.
Arkadiusz
Downar
17.
Harri
Hirvola
17.
Jeroen
Jennen
17.
Michael
Reiner
17.
Gvidas
Sabeckis
18.
Mirosław
Izydorczak
18.
David
Mach
18.
Michael
Mix
19.
Gary
Coppin
19.
Leszek
Staryszak
20.
Stanisław
Wujczak
21.
Adrien
Henry
21.
Marek
Herbreder
22.
Tomasz
Dul
22.
Alberto
Sironi
22.
Robin
Smit
23.
Arne
Boye-Moller
23.
Yves
Gerster
23.
Szymon
Rawecki
24.
Piotr
Jarysz
25.
Łukasz
Kornacki
26.
Remigiusz
Gwiazda
27.
Artur
Łończuk
28.
Laurent
Aboulin
28.
Tomasz
Krok
28.
Sjaak
Selen
29.
Paweł
Głowacki
30.
Stanisław
Biela
31.
Grzegorz
Głąb
32.
Michał
Okoń
33.
Judyta
Czyż
34.
Janusz
Centka
35.
Arkadiusz
Bajura
36.
Kinga
Tchorz
37.
Rafał
Siankowski
38.
Tomasz
Hornik
39.
Tomasz
Kurowski
40.
Mirosław
Hołyś
41.
Mateusz
Zakrzewski
42.
Zbigniew
Górecki
43.
Wiktor
Łaciński
44.
Krzysztof
Sobiecki
45.
Marcin
Szymura
46.
Adam
Czeladzki
47.
Martin
Przybysz
48.
Piotr
Ligwiński
49.
Wiktor
Czubski
50.
Julia
Wałowska
51.
Tomasz
Kowalczyk
52.
Jerzy
Kolasiński
53.
Filip
Durda
54.
Łukasz
Florkowski
55.
Wojciech
Kubiak
56.
Andrzej
Ogonowski
57.
Maciej
Adamski
58.
Mirosław
Hercog
59.
Marek
Sawczuk
60.
Antoni
Zawirski
61.
Paweł
Bahyrycz
62.
Kordian
Sitko
63.
Krzysztof
Czyszewicz
64.
Tomasz
Okoń
65.
Jan
Krzyżanowski
66.
Joanna
Biedermann
67.
Łukasz
Kołodziej
68.
Wojciech
Szczęsny
69.
Piotr
Pieniążek
70.
Kamil
Wójcik
71.
Juliusz
Pieniążek
72.
Karol
Pawlicki
73.
Andrzej
Majewski
74.
Eugeniusz
Marcinkowski
75.
Piotr
Brzozowski
76.
Jan
Wojewoda
77.
Bogdan
Dorożko
78.
Maciej
Karczmarski
79.
Zbigniew
Lutowski
80.
Dariusz
Czech
81.
Wojciech
Domański
82.
Witold
Czarnik
83.
Grzegorz
Kokot
84.
Dariusz
Dembek
85.
Jan
Lidke
86.
Paweł
Frąckowiak
87.
Karol
Snapko
88.
Mirosław
Wysocki
89.
Marek
Kamoś
90.
Arkadiusz
Stefańczyk
91.
Krzysztof
Węgierski
92.
Sebastian
Cielma
93.
Marek
Biały
94.
Wojciech
Izdebski
95.
Stanisław
Latuszek
96.
Andrzej
Szczerba
97.
Przemysław
Kucharski
98.
Paweł
Stułkowski
99.
Marius
Vinny
Copyright © 2008–2024 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl