Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
19. Pribina Cup – kl. Otw
Nitra, Słowacja
18.04 – 27.04.2019
Wyniki końcowe po rezegraniu 4 konkurencji
1.
D8
Sebastian
Kawa
POL/A.Bielsko-Biała
Diana 3 FES
3406
100.0%
2.
PES
Karol
Staryszak
POL/Mielec
ASG 29/18m
3403
99.9%
3.
Z
Petr
Krejcirik
CZE/Hranice
JS 1c(TJ)/18m EVO
2996
88.0%
4.
3
Wolfgang
Janowitsch
AUT/Wiener Neustadt
Arcus
2910
85.4%
5.
GO
Ondrej
Dupal
CZE
ASG 29/18m
2862
84.0%
6.
AY
Andreas
Sandhofner
AUT/FSK Sturmvogel
ASG 29/18m
2848
83.6%
7.
B52
Zdzisław
Bednarczuk
POL
JS 1c(TJ)/21m
2833
83.2%
8.
P
Łukasz
Wójcik
POL/Włocławek
JS 1c(TJ)/21m
2810
82.5%
9.
E3
Anton
Sibanc
SLO/Aeroklub Celje
ASG 29/18m
2789
81.9%
10.
OD
Heimo
Demmerer
AUT/SFC Mariazell
Ventus 2cM/18m 525 kg
2720
79.9%
11.
D3
Johannes
Dibbern
GER
HPH 304ES Shark/18m(600kg)
2687
78.9%
12.
WOI
Andreas
Lutz
AUT/SFC-Ried
Ventus 3(T/M)/18m
2683
78.8%
13.
SL
Stefan
Langer
GER/SFG Donauwoerth Monheim
ASG 29/18m
2611
76.7%
14.
VV
Viliam
Kubovcik
SVK/AK Poprad
Ventus 2cx(M/T)/18m 600kg
2605
76.5%
15.
7
Pristavec &
Avsenek
SLO
EB 28/28,3m
2559
75.1%
16.
T
Henning Kjersgaard
Nielsen
DNK/Midtsjaellands Svaeveflyveklub
Ventus 2c/18m 525kg
2528
74.2%
17.
EO
Jan
Hertrich
GER
LS-8-18/18m
2451
72.0%
18.
FES
Max
Boswald
GER/FC Eichstätt
Discus 2c FES/18m
2432
71.4%
19.
DZ
Joze
Verdev
SLO
JS 1/18m
2425
71.2%
20.
ZR
Sorin
Lingureanu
ROM/Tampereen Ilmailuyhdistys
Ventus 2c/18m 525kg
2385
70.0%
21.
QZ
Marek
Pechanec
CZE
ASG 29E/18m
2277
66.9%
21.
ZF
Sven
Kolb
AUT/SFG-Dornbirn
Antares/20m
2277
66.9%
23.
BT
Werner
Danz
SWI
Antares 18S/T
2257
66.3%
24.
YE
Kai
Glatter
GER/AC Pirna
JS 1c(TJ)/18m EVO
2158
63.4%
25.
S2
Till
Berthold
GER
Discus 2c/2T/18m
2128
62.5%
26.
31
Natalie
Luebben
GER
ASH 31Mi/21m
2127
62.4%
27.
MA
Robin
Sittmann
GER/Aero Club Rhein-Nahe
Discus 2c/2T/18m
2042
60.0%
28.
GOL
Michał
Lewczuk
POL/Warszawa
JS 1c(TJ)/18m
1975
58.0%
29.
LI
Rene
Schoenmann
SWI
JS 1c(TJ)/21m
1930
56.7%
30.
MU
Mathias
Muench
GER/Alpenflugzentrum Unterwossen
DG 800/18m
1772
52.0%
31.
29L
Bogdan
Dorożko
POL
ASG 29/18m
1604
47.1%
32.
77
Vytautas
Maciulis
LIT
LAK 17b FES/18m
1278
37.5%
33.
JL
Jernej
Lokovsek
SLO/Aeroklub Ljubljana
LAK 17a/18m
1132
33.2%
34.
AI
Alexander
Schuetz
GER/AFZ Unterwoessen
Ventus 2cx(M/T)/18m 600kg
1062
31.2%
35.
3W
Hannu
Halonen
FIN/Imatran Ilmailukerho
Ventus 3(T/M)/18m
744
21.8%
36.
DI
Carsten
Rasmussen
DNK/MSF
DG 800/18m+W
435
12.8%
Copyright © 2008–2019 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl