Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
12. FCC Gliding – kl. 15m
Prievidza, Słowacja
27.04 – 09.05.2019
Wyniki końcowe po rezegraniu 4 konkurencji
1.
D2
Poul Kim
Larsen
DNK/Midtsjallands Svaveflyveklub
Discus 2a
3137
100.0%
2.
JB
Miloslav
Cink
CZE/Letkov
LS 8b
3035
96.7%
3.
Y
Jacek
Flis
POL/Ziemi Zamojskiej / KKGT
Discus 2a
3028
96.5%
4.
XY
Marius
Pluscauskas
LIT/Vilnius aeroclub
Ventus 2ax
2903
92.5%
5.
W8
Jana
Veprekova
CZE/Dvur Kralove
LS 8
2879
91.8%
6.
B
Jiri
Kusbach
CZE/Holesov
KKB 15E-FES
2829
90.2%
7.
FX
Pavel
Louzecky
CZE/Pribyslav
LS 8
2797
89.2%
8.
POL
Mikołaj
Zdun
POL/Leszno
Duo Discus XL
2794
89.1%
9.
IYB
Slavomir
Valecko
CZE/Hranice
Discus CS
2787
88.8%
10.
AU
Dana
Novakova
CZE/Mlada Boleslav
LS 8
2767
88.2%
11.
RP
Łukasz
Grabowski
POL/Aeroklub Wloclawski
SZD-56-2 Diana 2
2695
85.9%
12.
5A
Zoltan
Hamar
HUN/Vario SE
Ventus 2xa
2681
85.5%
13.
DI
Maros
Divok
SVK/SNV
Discus 2b
2678
85.4%
14.
AX
Filip
Bojanowski
DNK/ØSF
Discus 2a
2625
83.7%
15.
ZS
Pavel
Trojan
CZE/Chrudim
Duo Discus T(700kg)
2610
83.2%
16.
M7
Joris
Vainius
LIT/Vilnius
ASG 29
2579
82.2%
17.
OS
Oliver
Springer
GER/Luftsportverein Oldenburg-Bad Zwischenahn e.V.
ASG 29Es
2527
80.6%
18.
AXi
Ondrej
Bordovsky
CZE/Krnov
Ventus 2ax
2511
80.0%
19.
YB
Alex
Pop
ROM/Romanian Airclub
Discus 2a
2406
76.7%
20.
DC
Dariusz
Czech
POL/Stalowowolski
LAK 19
2356
75.1%
21.
VT
Jana
Treslova
CZE/Rana
Ventus bT
2320
74.0%
22.
QZ
Radek
Krejcirik
CZE/LKHN Hranice
ASG 29E 525kg
2277
72.6%
23.
Bi
Simon
Brown
GBR/Lasham
LS 8
2245
71.6%
24.
95
Petr
Carter
GBR/Lasham
LS 8
2179
69.5%
25.
VZ
Dawid
Pretorius
RSA/Cape Gliding Club
LS 8
2143
68.3%
26.
I
Łukasz
Błaszczyk
POL/Ostrow
Discus 2a
2121
67.6%
27.
BB
Piotr
Jarysz
POL/Aeroklub Koninski
LS 6
2070
66.0%
28.
EU
Hana
Treslova
CZE/Rana
LS 8a
1898
60.5%
29.
DT
Dimitry
Timoshenko
RUS/Shevlino
Discus 2a
1887
60.2%
30.
N1
Oldrich
Bartonik
CZE/Luhačovice
KKB 15
1835
58.5%
31.
DW
Aldo
Cernezzi
ITA/ACAO Varese
DG 600M WL
1596
50.9%
32.
LOT
Judyta
Czyż
POL/Bielsko Bialski
LS 8
1426
45.5%
33.
TC
Iakov
Shrage
RUS/Neboshevlino
LS 8T
777
24.8%
34.
GG
Guido
Dalla Rosa Prati
ITA/Parma
LS 8
749
23.9%
35.
KAL
Slavomir
Piskaty
CZE/SlovackyAeroklub KUNOVICE
Discus CS
692
22.1%
36.
LR
Luca
Urbani
ITA/ACCVV Rieti
Discus 2a
655
20.9%
37.
DR
Jan
Keher
SVK/Prievidza
Discus CS
498
15.9%
38.
IR
Istvan
Reti
HUN/Alfoldi Repülőklub
Ventus 2a
206
6.6%
Copyright © 2008–2019 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl