Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
12. FCC Gliding – kl. Club
Prievidza, Słowacja
27.04 – 09.05.2019
Wyniki końcowe po rezegraniu 4 konkurencji
1.
768
Tom
Arscott
GBR/Lasham Gliding Society
LS 7 WL
3594
100.0%
2.
E2
Gerrard
Dale
GBR/Lasham and Omarama Gliding Club
ASW 24(A) WL
3587
99.8%
3.
SN
Uwe
Wahlig
GER/Segelfluggruppe Bensheim e.V.
LS 3/15m WL
3422
95.2%
4.
EMi
Arkadiusz
Downar
POL
Pegase C101A
3299
91.8%
5.
LS5
Tim
Milner
GBR/Wolds Gliding Club
LS 3/15m
3135
87.2%
6.
RT
Jaroslav
Tomana
CZE/Zbraslavice
Pegase 101BC-W
3009
83.7%
7.
IPF
Boris
Zorz
SLO/Lesce
Std. Cirrus WL
3008
83.7%
8.
G2
Lubomir
Motl
CZE/Kyjov
LS 1f
2978
82.9%
9.
IX
Ivan
Novak
CZE/Mlada Boleslav
LS 4
2943
81.9%
10.
YI
Nico
Le Roux
RSA/Cape Gliding Club
Libelle H201
2889
80.4%
11.
XII
Adam
Woolley
AUS/Kingaroy
Std. Cirrus
2821
78.5%
12.
OG
Joanna
Biedermann
POL/Aeroklub Nadwislanski
LS 4
2731
76.0%
13.
SB
Marek
Sawczuk
POL/Aeroklub Warszawski
ASW 20F
2714
75.5%
14.
1A
Ferenc
Tamas
HUN/Szeged Aero Club (DAC-1930)
LS 3/15m
2648
73.7%
15.
AM
Sergey
Serov
RUS/Usman
Std. Cirrus
2539
70.6%
16.
UY
Oliver
Sven
RSA/Cape Gliding Club
Std. Cirrus
2518
70.1%
17.
EM
Lumir
Motyka
CZE/Frydlant
LS 1f
2420
67.3%
18.
BS
Stanisław
Biela
POL/Nowy Targ
SZD 55-1
2324
64.7%
19.
404
Mirosław
Izydorczak
POL/Warszawa
Libelle Std H201B
2275
63.3%
20.
PIF
Slavomir ml
Piskaty
CZE/Slovacky Aeroklub KUNOVICE
Std. Cirrus
2262
62.9%
21.
AP
Arturas
Pilvinis
LIT/Telsiu
SZD 55
2238
62.3%
22.
DD
Peter
Gonczi
HUN/Malev
Janus C (FG)
2185
60.8%
23.
WW
Kamil
Wójcik
POL/Wloclawek
LS 4
2165
60.2%
24.
TK
Marek
Herbreder
POL/Szczecin
SZD 55
2041
56.8%
25.
G1
Wojciech
Izdebski
POL/Gdansk
DG 101G
1911
53.2%
26.
CC
Arkadiusz
Bajura
POL/Czestochowa
Mini-Nimbus c
1892
52.6%
27.
VE
Konrad
Jaczkowski
POL/Częstochowski
Discus b WL
1879
52.3%
28.
EW
Alexey
Kucherov
RUS/Shevlino
ASW 20
1761
49.0%
29.
AA
Rafał
Siankowski
POL/Radomski
Jantar Std3
1737
48.3%
30.
HR3
Dani
Zaninovic
HRO/Split
ASW 24(A) WL
1695
47.2%
31.
W2
Marek
Biały
POL/Radom
Jantar Std3
1678
46.7%
32.
VI
Mariusz
Rachwał
POL/Ziemi Zamojskiej
Jantar Std3
1547
43.0%
33.
MZ
Andrzej
Szczerba
POL/Leszcznski
Jantar Std2
1460
40.6%
34.
30
Aleksandar
Diklic
SRB/Zrenjanin
DG-100
1303
36.3%
35.
MR
Agata
Kaszczuk
POL/Wrocław
LS 1f
1168
32.5%
36.
NM
Juraj
Sidor
SVK/AK Holic
Std. Cirrus
1029
28.6%
37.
HR1
Frane
Franic
HRO/Vitar
Jantar Std3
995
27.7%
38.
02
Neil
McLaughlin
IRL/Lasham, UK
Mini-Nimbus
872
24.3%
39.
YL
Jerzy
Mikołajczyk
POL/AZM Plock
LS 4
742
20.6%
Copyright © 2008–2019 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl