Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
Regionalne Zawody Szybowcowe (Kwalifikacje SzMP Klub A) – kl. Club A
Grudziądz, Lisie Kąty
31.07 – 09.08.2020
Wyniki końcowe po rezegraniu 6 konkurencji
1.
CH
Zbigniew
Górecki
Aeroklub Łódzki
MiniNimbus B
4639
100.0%
2.
J7
Jakub
Barszcz
Aeroklub Orląt
Pegase
4555
98.2%
3.
T
Łukasz
Kornacki
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
Jantar Std2
4544
98.0%
4.
DH
Mirosław
Hercog
Aeroklub Poznański
Jantar Std3
4542
97.9%
5.
OG
Andrzej
Ogonowski
Aeroklub Nadwiślanski
LS 4
4457
96.1%
6.
TK
Marek
Herbreder
Aeroklub Warszawski
SZD 55-1
4456
96.1%
7.
FSJ
Stanisław
Wujczak
Aeroklub Leszczyński
Jantar Std3
4452
96.0%
8.
WW
Kamil
Wójcik
Aeroklub Włocławski
LS 4
4416
95.2%
9.
BK
Karol
Pawlicki
Aeroklub Stalowowolski
Jantar Std3
4412
95.1%
10.
11
Juliusz
Pieniążek
Aeroklub Podhalański
ASW 19b
4345
93.7%
11.
EM
Arkadiusz
Downar
Aeroklub Warmińsk-Mazurski
Pegase C101A
4325
93.2%
12.
ER
Krzysztof
Sobiecki
Aeroklub Bydgoski
Jantar Std2
4322
93.2%
13.
HO
Filip
Durda
Aeroklub Kielecki
Jantar Std3
4278
92.2%
14.
BZ
Tomasz
Hornik
Aeroklub Nadwiślanski
Brawo
4274
92.1%
15.
BI
Kinga
Tchorz
Aeroklub Nadwiślański
Brawo
4256
91.7%
16.
ES
Dariusz
Dembek
Aeroklub Nadwiślański
MiniNimbus
4251
91.6%
17.
J9
Artur
Łończuk
Aeroklub Nadwiślański
Jantar Std2
4206
90.7%
18.
AS
Andrzej
Szczerba
Aerklub Warszawawski
SZD 55-1
4197
90.5%
19.
ZS
Wiktor
Łaciński
Aeroklub Ostrowski
Jantar Std
4099
88.4%
20.
T4
Joanna
Biedermann
Aeroclub Nadwiślanski
Jantar Std2
4077
87.9%
21.
KM
Karol
Snapko
Aeroklub Nadwiślanski
Jantar Std3
4030
86.9%
22.
FL
Łukasz
Florkowski
Aeroklub Ostrowski
Jantar Std2
4025
86.8%
23.
TI
Wojciech
Szczęsny
Aeroklub Lubelski
Jantar Std2
3983
85.9%
24.
QQ
Piotr
Pieniążek
Aeroklub Podhalański
SZD 55-1
3954
85.2%
25.
UT
Zbigniew
Lutowski
Aeroklub Bydgoski
Jantar Std2
3873
83.5%
26.
MY
Krzysztof
Węgierski
Aeroklub Kujawski
Std Cirrus
3753
80.9%
HC
F1
Bernard
Jakubowski
Aeroklub Częstochowski
Jantar Std3
3714
80.1%
27.
AG1
Wojciech
Izdebski
Aeroklub Gdański
DG 101G
3659
78.9%
HC
MT
Paweł
Stułkowski
Aeroklub Leszczyński
ASW 24
3644
78.6%
28.
DL
Marcin
Ciepliński
Aeroklub Stalowowolski
Jantar Std3
3639
78.4%
29.
AKM
Piotr
Góreczny
Aeroklub Nadwiślański
DG 101G
3514
75.7%
30.
BC
Wojciech
Grupa
Aeroklub Bydgoski
Jantar Std3
3413
73.6%
31.
M2
Mateusz
Zakrzewski
Aeroklub Bydgoski
SZD 55-1
3397
73.2%
32.
RE
Rafał
Elżanowski
Aeroklub Radomski
Jantar Std2
3320
71.6%
33.
LC
Marek
Kamoś
Aeroklub Poznański
Jantar Std3
3301
71.2%
34.
VI
Sebastian
Cielma
Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Jantar Std3
3264
70.4%
35.
KI
Piotr
Brzozowski
Aeroklub Lubelski
Jantar Std2
3259
70.3%
36.
B1
Maciej
Maciejewski
Aeroklub Białostocki
Jantar Std2
3222
69.5%
37.
AW
Jerzy
Staszyński
Aeroklub Nowy Targ
ASW 19b
3178
68.5%
38.
DG
Maciej
Ojczenasz
Aeroklub Kujawski
Jantar Std2
3160
68.1%
39.
PK
Przemysław
Kucharski
Aeroklub Warszawski
Jantar Std2
3105
66.9%
40.
0E
Szymon
Sowa
Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Jantar Std2
2951
63.6%
41.
YL
Jerzy
Mikołajczyk
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
LS 4
2725
58.7%
42.
SF
Jan
Lidke
Aeroklub Częstochowski
MiniNimbus
2637
56.8%
43.
G1
Jacek
Lenkiewicz
Aeroklub Gdański
DG 100G
2557
55.1%
44.
FF
Wojciech
Fajga
Aeroklub Bydgoski
SZD 55-1
2551
55.0%
45.
GC
Gerhard
Cieply
Aeroklub Leszczyński
LS 1f
2424
52.3%
46.
X1
Krzysztof
Rycerz
Aeroklub Warszawski
Jantar Std3
2345
50.5%
47.
GR
Remigiusz
Gwiazda
Aeroklub Lubelski
Jantar Std2
2342
50.5%
48.
M6
Marek
Granacki
Aeroklub Białostocki
SZD 55-1
2235
48.2%
49.
DN
Daniel
Nowicki
Aeroklub Bydgoski
ASW 19b
1420
30.6%
50.
JAY
Piotr
Jaszczuk
Aeroklub Orląt
ASW 19b
1329
28.6%
Copyright © 2008–2020 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl