Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
Ostrów Glide (Kwalifikacje SzMP Klub A) – kl. Club A
Ostrów Wlkp., Michałków
17.06 – 27.06.2021
Wyniki końcowe po rezegraniu 5 konkurencji
1.
J1
Judyta
Czyż
Aeroklub Bielsko-Bialski
ASW 19b
3312
100.0%
2.
Y3
Kinga
Tchorz
Aeroklub Nadwiślański
Jantar Std3
3311
100.0%
3.
LK
Tomasz
Kurowski
Aeroklub Krakowski
Jantar Std3
3299
99.6%
4.
EM
Arkadiusz
Downar
Aeroklub Warmińsko-Mazurski
Pegase C101A
3266
98.6%
5.
WW
Kamil
Wójcik
Aeroklub Włocławski
LS 4
3256
98.3%
6.
IJ
Mirosław
Izydorczak
Aeroklub Warszawski
Std Libelle
3225
97.4%
7.
11
Juliusz
Pieniążek
Aeroklub Podhalański
ASW 19b
3213
97.0%
8.
SO
Maciej
Kowalski
Aeroklub Kielecki
Jantar Std3
3197
96.5%
9.
BZ
Karol
Snapko
Aeroklub Nadwiślański
Brawo
3177
95.9%
10.
55
Mikołaj
Zdun
Aeroklub Leszczyński
Jantar Std
3135
94.7%
11.
ZS
Łukasz
Florkowski
Aeroklub Ostrowski
Jantar Std
3110
93.9%
12.
CH
Zbigniew
Górecki
Aeroklub Łódzki
Mini Nimbus B
3092
93.4%
13.
BI
Wiktor
Łaciński
Aeroklub Ostrowski
Brawo
3065
92.5%
14.
TK
Marek
Herbreder
Aeroklub Warszawski
SZD-55
2922
88.2%
15.
A8
Maciej
Karczmarski
Aeroklub Warszawski
SZD-55-1
2888
87.2%
16.
AS
Andrzej
Sznajder
Aeroklub Leszczyński
Pegase C101A
2779
83.9%
17.
T71
Witold
Czarnik
Politechnika Rzeszowska - AOS Bezmiechowa
Discus CS WL
2733
82.5%
18.
AI
Antoni
Zawirski
Aeroklub Leszczyński
Jantar Std2
2726
82.3%
19.
FSJ
Stanisław
Wujczak
Aeroklub Leszczyński
Jantar Std3
2684
81.0%
19.
IP
Bartłomiej
Neroj
Aeroklub Łódzki
Pegase C101A
2684
81.0%
21.
VI
Sebastian
Cielma
Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Jantar Std3
2661
80.3%
22.
GK
Grzegorz
Kokot
Aeroklub Wrocławski
Jantar Std2
2613
78.9%
23.
CC
Arkadiusz
Bajura
Aeroklub Opolski
Mini Nimbus C
2612
78.9%
24.
FL
Kordian
Sitko
Aeroklub Opolski
Jantar Std2
2558
77.2%
25.
BM
Mirosław
Wysocki
Aeroklub Ziemi Lubuskiej
Jantar Std3
2546
76.9%
26.
JL
Jan
Lidke
Aeroklub Częstochowski
Mini Nimbus
2503
75.6%
27.
J9
Jan
Wojewoda
Aeroklub Nadwiślański
Jantar Std2
2329
70.3%
28.
T4
Marta
Marszałek
Aeroklub Gliwicki
Jantar Std2
2316
69.9%
29.
MS
Piotr
Ligwiński
Aeroklub Łódzki
ASW 24 WL
2303
69.5%
30.
SB
Julian
Izydorczak
Aeroklub Warszawski
ASW 20F WL
2252
68.0%
31.
MT
Marcin
Szczerbaczuk
Aeroklub Warszawski
Jantar Std3
2115
63.9%
32.
LB
Ireneusz
Wuwer
Aeroklub ROW
LS 4
2107
63.6%
33.
ZZ
Piotr
Wojda
Aeroklub Białostocki
Std Libelle 201B
1984
59.9%
34.
YL
Jerzy
Mikołajczyk
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
LS 4
1948
58.8%
35.
KC
Cezary
Najderek
Aeroklub Ziemi Pilskiej
Pegase C101A
1778
53.7%
36.
B
Wiktoria
Zawadzka
Aeroklub Leszczyński
Jantar Std3
1689
51.0%
37.
G1
Jacek
Lenkiewicz
Aeroklub Gdański
DG-100
1677
50.6%
38.
X11
Tomasz
Okoń
Aeroklub Ziemi Zamojskiej
ASW 20F
1383
41.8%
39.
FIL
Ryszard
Bendkowski
Aeroklub Warszawski
Jantar Std2
1376
41.5%
40.
B8
Janusz
Bęza
Aeroklub Warszawski
DG-100
1146
34.6%
Copyright © 2008–2021 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl