Zawody Szybowcowe
REGULAMINY
11. FCC Gliding – kl. Club
Prievidza, Słowacja
07.04 – 19.04.2018
Wyniki końcowe po rezegraniu 8 konkurencji
1.
VS
Tim
Milner
GBR/Wolds Gliding Club
Std. Cirrus
5808
100.0%
2.
VI
Jacek
Flis
POL/Ziemi Zamojskiej / KKGT
Jantar Std2
5743
98.9%
3.
SN
Uwe
Wahlig
GER/Segelfluggruppe Bensheim e.V.
LS 3 WL(15m)
5737
98.8%
4.
CX
David
Mach
CZE/Hronov
Std. Cirrus
5618
96.7%
5.
XII
Adam
Woolley
AUS/Kingaroy
Std. Cirrus
5395
92.9%
6.
NE
Darius
Gudziunas
LIT/Vilniaus Aeroklubas
Jantar Std2
5294
91.2%
7.
07
Jan
Ratz
CZE/Zbraslavice
Std. Cirrus
5161
88.9%
8.
C
Zbigniew
Górecki
POL/Łódź
LS 1f
5101
87.8%
9.
SB
Marek
Sawczuk
POL/Warszawski
ASW 20
5024
86.5%
10.
UT
Krzysztof
Sobiecki
POL/Bydgoski
Jantar Std2
4988
85.9%
11.
BZ
Tomasz
Krok
POL/Leszno
Jantar Std3
4925
84.8%
12.
LW
Jiri
Fousek
CZE/Rana
Std. Cirrus
4891
84.2%
13.
ZL
Zdenek
Balcarek
CZE/Aeroklub Kromeriz
Std. Cirrus
4855
83.6%
14.
UY
Oliver
Sven
ZRA/Cape Gliding Club
Std. Cirrus
4772
82.2%
15.
FSJ
Stanisław
Wujczak
POL/Leszczyński
Jantar Std3
4757
81.9%
16.
XC
Petra
Piskata
CZE/Hranice
Std. Cirrus
4728
81.4%
17.
SCH
Mikołaj
Zdun
POL/Aeroklub Leszno
Jantar Std2
4568
78.7%
18.
EM
Arkadiusz
Downar
POL/Warmińsko-Mazurski
Centrair C-101A Pegase
4531
78.0%
19.
1A
Ferenc
Tamas
HUN/Szeged
LS 3(15m)
4523
77.9%
20.
CC
Arkadiusz
Bajura
POL/Czestochowa
Mini-Nimbus c
4483
77.2%
21.
JE
Frantisek
Pycha
CZE/Chrudim
Std. Cirrus
4288
73.8%
22.
TK
Marek
Herbreder
POL/Szcecin
SZD-55 Promyk
4189
72.1%
23.
MC
Attila
Korom
HUN/ARK
ASW 20
4167
71.7%
24.
7W
Peter
Kassai
HUN/Malev
Discus
4132
71.1%
25.
DA
Piotr
Ligwiński
POL/Czestochova
Jantar Std3
4111
70.8%
26.
BK
Karol
Pawlicki
POL/Stalowowolski
Jantar Std3
4070
70.1%
27.
VY
Tomasz
Smólski
POL/Radomski
Jantar Std3
3912
67.4%
28.
IK
Andrius
Tamulenas
LIT/Vilnianus aeroklubas
LS 4
3752
64.6%
29.
PIF
Slavomir
Piskaty
CZE/Kunovice
Std. Cirrus
3731
64.2%
30.
FR
Fryderyk
Rzymanek
POL/Radomski
Jantar Std3
3690
63.5%
31.
DD
Peter
Gonczi
HUN/Malev
Janus C (FG)
3631
62.5%
32.
EMI
Lumir
Motyka
CZE/Frydlant
LS 1f
3616
62.3%
33.
J1
Krzysztof
Kotarski
POL/Aeroklub Nadwiślańsk
ASW 19b
3615
62.2%
34.
AA
Rafał
Siankowski
POL/Radomski
Jantar Std3
3603
62.0%
35.
JAY
Piotr
Jaszczuk
POL/Aeroklub Orlat Deblin
ASW 19b
3268
56.3%
36.
MZ
Andrzej
Szczerba
POL/Leszcznski
Jantar Std2
3066
52.8%
37.
G1
Wojciech
Izdebski
POL/Gdansk
DG 100
3014
51.9%
38.
QQ
Juliusz
Pieniążek
POL/Podhalanski
SZD-55 Promyk
2901
49.9%
39.
T
Lukas
Benedikt
SVK/AK Trnava
Janus CM (FG)
2810
48.4%
40.
30
Aleksandar
Diklic
SRB/Zrenjanin
DG 100
2441
42.0%
41.
LK
Jarosław
Michaluk
POL/Radomski
Jantar Std3
2139
36.8%
42.
VE
Konrad
Jaczkowski
POL/Częstochowski
Discus CS
2041
35.1%
43.
YL
Jerzy
Mikołajczyk
POL/AZM Plock
LS 4
2005
34.5%
44.
MR
Agata
Kaszczuk
POL/Wrocław
LS 1f
1935
33.3%
45.
GC
Gerhard
Cieply
POL/Aeroklub Leszczyński
LS 1f
1867
32.1%
46.
KP
Krzysztof
Pieńkowski
POL/Bielsko-Bialski
LS 4
1284
22.1%
47.
DN
Daniel
Nowicki
POL/Aeroklub Bydgoski
ASW 19b
935
16.1%
Copyright © 2008–2018 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl