Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Szybowcowe Mistrzostwa Świata i Europy, Igrzyska Lotnicze, Finały Grand Prix

04.11 – 12.11.2016
Mistrz '2016:
Strona Organizatora
kl. 18m – Potchefstroom, RPA
Ilość konkurencji: 6
18m – Holger Karow
08.01 – 22.01.2017
Mistrz '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, 18m, 15m, Team – Benalla, Australia
Ilość konkurencji: 8/7/6/8
Otw – Russell Cheetham
18m – Killian Walbrou
15m – Sebastian Kawa
Team – GBR
17.05 – 04.06.2017
Mistrz '2017:
Strona Organizatora
kl. 18m, Std, Club, Team – Zbraslavice, Czechy
Ilość konkurencji: 12
18m – Katrin Senne
Std – Aude Grangeray
Club – Sabrina Vogt
Team – France
29.06 – 16.07.2017
Mistrz '2017:
Strona Organizatora
kl. 13.5m – Szatymas, Węgry
Ilość konkurencji: 11
13.5m – Sebastian Kawa
22.07 – 05.08.2017
Mistrz '2017:
Strona Organizatora
kl. Std, Club, 2M, Team – Moravská Třebová, Czechy
Ilość konkurencji: 6
Std – Pavel Louzecky
Club – Tim Kuijpers
2M – Sebastian Kawa,
         Christoph Matkowski
Team – Poland
29.07 – 13.08.2017
Mistrz '2017:
Strona Organizatora
kl. Std, Club – Pociunai, Litwa
Ilość konkurencji: 8/7
Std – Sjoerd van Empelen
Club – Julian Klemm
10.08 – 26.08.2017
Strona Organizatora
kl. Otw, 18m, 15m – Lasham, Wielka Brytania
Do zakończenia: 3dni

Szybowcowe Mistrzostwa Polski

12.05 – 21.05.2017
Mistrz Polski '2017:
Strona Organizatora
kl. Club A – Grudziądz, Lisie Kąty
Ilość konkurencji: 6
Club A – Piotr Jarysz
05.06 – 14.06.2017
Mistrz Polski '2017:
Strona Organizatora
kl. 15m – Kielce, Masłów
Ilość konkurencji: 5
15m – Łukasz Grabowski
13.07 – 22.07.2017
Mistrz Polski '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 5
Otw – Karol Staryszak
13.07 – 22.07.2017
Strona Organizatora
kl. Club A – Ostrów Wlkp., Michałków
Nie odbyły się
12.08 – 27.08.2017
Strona Organizatora
kl. Std, Club B – Grudziądz, Lisie Kąty
Do zakończenia: 4dni

Krajowe Zawody Szybowcowe

12.05 – 21.05.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Club A – Grudziądz, Lisie Kąty
Ilość konkurencji: 5
Club A – Wojciech Średniawa
12.05 – 21.05.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Club A – Prievidza
Ilość konkurencji: 6
Club A – Marek Niewiadomy
05.06 – 14.06.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Club B – Kielce, Masłów
Ilość konkurencji: 4
Club B – Piotr Kowalski
15.06 – 24.06.2017
Strona Organizatora
kl. Std – Ostrów Wlkp., Michałków
Nie odbyły się
15.06 – 25.06.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Std, Club A – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 5/4
Std – Jakub Puławski
Club A – Zbigniew Górecki
13.07 – 23.07.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. 15m, Club A, Club B – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 5/5/4
15m – Adam Woolley
Club A – Mirosław Izydorczak
Club B – Filip Garbaszewski
28.07 – 06.08.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Club A, Club B – Grudziądz, Lisie Kąty
Ilość konkurencji: 4/3
Club A – Stanisław Wujczak
Club B – Krzysztof Węgierski
Regionalne Zawody Szybowcowe
15.08 – 27.08.2017
Strona Organizatora
kl. Club A – Leszno
Do zakończenia: 4dni
Leszno Cup
15.08 – 27.08.2017
Strona Organizatora
kl. 15m – Leszno
Do zakończenia: 4dni
Krajowe Zawody Szybowcowe
15.08 – 26.08.2017
Strona Organizatora
kl. 18m – Leszno
Do zakończenia: 3dni

Pozostałe wybrane Zawody Szybowcowe

Grand Prix Kwalifikacyjne
13.12 – 20.12.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Horsham, Australia
Ilość konkurencji: 6
Grand Prix Kwalifikacyjne
26.03 – 01.04.2017
Strona Organizatora
kl. 18m – Orlando, USA
Ilość konkurencji: 6
13.04 – 22.04.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m, Club, 2M – Nitra, Słowacja
Ilość konkurencji: 4/5/4/5
Otw – Roman Mracek
15m – Simon Schroder
Club – Gerrit Feige
Grand Prix Kwalifikacyjne
15.04 – 22.04.2017
Strona Organizatora
kl. 18m – Magaliesburg, RPA
Ilość konkurencji: 7
22.04 – 05.05.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Mix, 15m, Club – Prievidza, Słowacja
Ilość konkurencji: 4
Mix – Sebastian Kawa
15m – Przemysław Bartczak
Club – Tim Milner
27.04 – 06.05.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, Std, Club, 2M – Klix, Niemcy
Ilość konkurencji: 1
Std – Andreas Hillebrand
Grand Prix Kwalifikacyjne
06.05 – 14.05.2017
Strona Organizatora
kl. 15m – Santa Cilia, Hiszpania
Ilość konkurencji: 5
26.05 – 03.06.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. 18m – Wrocław, Szymanów, Polska
Ilość konkurencji: 5
18m – Sebastian Kawa
Grand Prix Kwalifikacyjne
10.06 – 17.06.2017
Strona Organizatora
kl. 18m – Varese, Włochy
Ilość konkurencji: 6
10.06 – 17.06.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m – Uppsala, Szwecja
Ilość konkurencji: 4
15m – Jan-Ola Nordh
Grand Prix Kwalifikacyjne
24.06 – 01.07.2017
Strona Organizatora
kl. 15m – Buno, Francja
Ilość konkurencji: 3
24.06 – 07.07.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m, Club – Příbram, Czechy
Ilość konkurencji: 7/7/6
Otw – Łukasz Wójcik
15m – Miloslav Cink
02.07 – 14.07.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. Otw, Club, 2M – Dvůr Králové Nad Labem, Czechy
Ilość konkurencji: 6/5/4
Club – Marek Korneć
29.07 – 05.08.2017
Zwycięzca '2017:
Strona Organizatora
kl. 18m – Partizánske, Słowacja
Ilość konkurencji: 7
18m – Roman Mracek
Grand Prix Kwalifikacyjne
19.08 – 26.08.2017
Strona Organizatora
kl. 18m – Celje, Słowenia
Do zakończenia: 3dni

Treści zawarte w tym Serwisie nie stanowią oficjalnej informacji na temat konkretnych zawodów. Nie są uaktualniane bezpośrednio przez Organizatorów zawodów. Jest to skondensowana informacja, umieszczona w ramach określonych w założeniach administratora, oparta na dostępnych materiałach (takich jak: Uchwały Zarządu AP, Komisji Szybowcowej, Zarządzenia Dyrektora Sportowego AP, Pismo Organizacyjne, Regulamin Lokalny, etc.). Ze względu na różnorodność możliwości określania przez Organizatorów niektórych parametrów, zastosowano opis typowy, niekiedy skrócony. Pełna, oficjalna informacja jest dostępna na Stronie Organizatora danych zawodów.

Właściciel niniejszego Serwisu zapewnia należytą staranność przy wprowadzaniu danych, natomiast nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki użycia tych informacji, bez ich weryfikacji w oficjalnych źródłach.


Copyright © 2008–2017 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl