Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Szybowcowe Mistrzostwa Świata i Europy, Igrzyska Lotnicze, Finały Grand Prix

30.11 – 13.12.2015
Mistrz '2015:
Strona Organizatora
kl. Std, Club, Team – Narromine, Australia
Ilość konkurencji: 10
Std – Matthew Scutter
Club – Tom Arscott
Team – Germany
04.12 – 09.12.2015
Mistrz '2015:
Strona Organizatora
kl. bez klasy – Dubai, ZEA
Ilość konkurencji: 3
bez klasy – Sebastian Kawa
30.07 – 13.08.2016
Zgłoszenia: KONIEC
Strona Organizatora
kl. Std, Club, 2M – Pociunai, Litwa
Do rozpoczęcia: 3dni
Wpisowe: KONIEC (775 EUR)
05.11 – 12.11.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Potchefstroom, RPA
Do rozpoczęcia: 101dni

Szybowcowe Mistrzostwa Polski

29.04 – 08.05.2016
Mistrz Polski '2016:
Strona Organizatora
kl. Otw – Stalowa Wola, Turbia
Ilość konkurencji: 5
Otw – Jakub Barszcz
26.05 – 05.06.2016
Mistrz Polski '2016:
Strona Organizatora
kl. 15m – Leszno
Ilość konkurencji: 5
15m – Łukasz Błaszczyk
01.07 – 10.07.2016
Mistrz Polski '2016:
Strona Organizatora
kl. Club A – Częstochowa, Rudniki
Ilość konkurencji: 5
Club A – Jakub Barszcz
14.07 – 24.07.2016
Mistrz Polski '2016:
Strona Organizatora
kl. Club A – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 3
Club A – Judyta Czyż
16.08 – 28.08.2016
Zgłoszenia do: 10.08.2016
Strona Organizatora
kl. Std, Club B – Leszno
Do rozpoczęcia: 20dni
Wpisowe do: 10.08. (550 Zł)

Krajowe Zawody Szybowcowe

29.04 – 08.05.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Club A – Prievidza
Ilość konkurencji: 5
Club A – Przemysław Ochal
29.04 – 08.05.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Club B – Stalowa Wola, Turbia
Ilość konkurencji: 2
Club B – Zawody Nierozegrane
29.04 – 08.05.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Std – Stalowa Wola, Turbia
Ilość konkurencji: 3
Std – Łukasz Błaszczyk
26.05 – 05.06.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. 18m, Club A – Leszno
Ilość konkurencji: 4/5
18m – Andrzej Śmielkiewicz
Club A – Zbigniew Górecki
01.07 – 10.07.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Club A, Club B – Częstochowa, Rudniki
Ilość konkurencji: 4
Club A – Robert Podlejski
Club B – Marian Mitka
01.07 – 10.07.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Częstochowa, Rudniki
Nie odbyły się
Ostrów Glide
14.07 – 24.07.2016
Strona Organizatora
kl. Otw, Std, Club B – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 3/4/3
Regionalne Zawody Szybowcowe
29.07 – 07.08.2016
Zgłoszenia do: 29.07.2016
Strona Organizatora
kl. Club A, Club B – Grudziądz, Lisie Kąty
Do rozpoczęcia: 2dni
Wpisowe do: 29.07. (550 Zł)
Regionalne Zawody Szybowcowe
29.07 – 07.08.2016
Zgłoszenia: KONIEC
Strona Organizatora
kl. 15m, Club B – Kielce, Masłów
Do rozpoczęcia: 2dni
Wpisowe: KONIEC (450 Zł)
Regionalne Zawody Szybowcowe
13.08 – 21.08.2016
Zgłoszenia do: 10.08.2016
Strona Organizatora
kl. Club B – Bezmiechowa
Do rozpoczęcia: 17dni
Wpisowe do: 10.08. (400 Zł)
Leszno Cup
16.08 – 28.08.2016
Zgłoszenia do: 10.08.2016
Strona Organizatora
kl. 18m, 15m – Leszno
Do rozpoczęcia: 20dni
Wpisowe do: 10.08. (650 Zł)

Pozostałe wybrane Zawody Szybowcowe

Grand Prix Kwalifikacyjne
23.01 – 30.01.2016
Strona Organizatora
kl. 15m – Vitacura, Chile
Ilość konkurencji: 4
24.03 – 02.04.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m, Club, 2M – Nitra, Słowacja
Ilość konkurencji: 4
Otw – Briel & Levin
Club – Michal Lesinger
09.04 – 21.04.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Mix, 15m, Club – Prievidza, Słowacja
Ilość konkurencji: 8/8/7
Mix – Karol Staryszak
15m – Pavel Louzecky
Club – Tim Milner
Grand Prix Kwalifikacyjne
16.04 – 24.04.2016
Strona Organizatora
kl. 15m – Cerdanya, Hiszpania
Ilość konkurencji: 5
29.04 – 07.05.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Otw, Std, Club, 2M – Klix, Niemcy
Ilość konkurencji: 5/4/5/5
Std – Jens Boske
Club – Sabrina Vogt
2M – Michael Pfennig
30.04 – 08.05.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Club – Usman, Rosja
Ilość konkurencji: 6
Club – Sebastian Kawa
Grand Prix Kwalifikacyjne
14.05 – 21.05.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Varese, Włochy
Ilość konkurencji: 6
22.05 – 04.06.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m, Club – Moravska Trebova, Czechy
Ilość konkurencji: 7
Otw – Roman Mracek
Grand Prix Kwalifikacyjne
04.06 – 11.06.2016
Strona Organizatora
kl. 15m – Rennes, Francja
Ilość konkurencji: 6
Grand Prix Kwalifikacyjne
17.06 – 25.06.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Niederoblarn, Austria
Ilość konkurencji: 5
02.07 – 16.07.2016
Zwycięzca '2016:
Strona Organizatora
kl. Mix, 2M – Dvůr Králové n. Labem, Czechy
Ilość konkurencji: 6/5
Mix – Petr Hotovy
Grand Prix Kwalifikacyjne
09.07 – 17.07.2016
Strona Organizatora
kl. 18m – Bicester, W. Brytania
Ilość konkurencji: 3
PreWWGC
10.07 – 22.07.2016
Strona Organizatora
kl. Mix – Zbraslavice, Czechy
Ilość konkurencji: 6
Grand Prix Kwalifikacyjne
24.07 – 31.07.2016
Strona Organizatora
kl. 15m – Ionia, USA
Do zakończenia: 4dni
Grand Prix Kwalifikacyjne
06.08 – 13.08.2016
Zgłoszenia: KONIEC
Strona Organizatora
kl. 18m – Musbach, Niemcy
Do rozpoczęcia: 10dni

Treści zawarte w tym Serwisie nie stanowią oficjalnej informacji na temat konkretnych zawodów. Nie są uaktualniane bezpośrednio przez Organizatorów zawodów. Jest to skondensowana informacja, umieszczona w ramach określonych w założeniach administratora, oparta na dostępnych materiałach (takich jak: Uchwały Zarządu AP, Komisji Szybowcowej, Zarządzenia Dyrektora Sportowego AP, Pismo Organizacyjne, Regulamin Lokalny, etc.). Ze względu na różnorodność możliwości określania przez Organizatorów niektórych parametrów, zastosowano opis typowy, niekiedy skrócony. Pełna, oficjalna informacja jest dostępna na Stronie Organizatora danych zawodów.

Właściciel niniejszego Serwisu zapewnia należytą staranność przy wprowadzaniu danych, natomiast nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki użycia tych informacji, bez ich weryfikacji w oficjalnych źródłach.


Copyright © 2008–2016 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl