Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Szybowcowe Mistrzostwa Świata i Europy, Igrzyska Lotnicze, Finały Grand Prix

08.05 – 16.05.2014
Mistrz '2014:
Strona Organizatora
kl. 15m – Sisteron, Francja
Ilość konkurencji: 8
15m – Didier Hauss
21.06 – 06.07.2014
Mistrz '2014:
Strona Organizatora
kl. Std, Club, 2M – Räyskälä, Finlandia
Ilość konkurencji: 7
Std – Bert Schmelzer
Club – Eric Bernard
2M – Steve Jones
26.07 – 10.08.2014
Mistrz '2014:
Strona Organizatora
kl. Otw, 18m, 15m – Leszno, Polska
Ilość konkurencji: 10
Otw – Michael Sommer
18m – Karol Staryszak
15m – Sebastian Kawa

Szybowcowe Mistrzostwa Polski

16.05 – 25.05.2014
Mistrz Polski '2014:
Strona Organizatora
kl. Otw – Stalowa Wola, Turbia
Ilość konkurencji: 6
Otw – Andrzej Śmielkiewicz
30.05 – 08.06.2014
Mistrz Polski '2014:
Strona Organizatora
kl. 15m – Piła
Ilość konkurencji: 1
15m – Zawody Nierozegrane
11.07 – 20.07.2014
Mistrz Polski '2014:
Strona Organizatora
kl. Club A – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 8
Club A – Joanna Biedermann
01.08 – 10.08.2014
Mistrz Polski '2014:
Strona Organizatora
kl. Club A – Grudziądz, Lisie Kąty
Ilość konkurencji: 5
Club A – Leszek Duda
13.08 – 24.08.2014
Mistrz Polski '2014:
Strona Organizatora
kl. Std, Club B – Białystok
Ilość konkurencji: 5/3
Std – Jacek Flis
Club B – Artur Łończuk

Krajowe Zawody Szybowcowe

16.05 – 25.05.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Std – Stalowa Wola, Turbia
Ilość konkurencji: 6
Std – Łukasz Błaszczyk
Jantar Cup
30.05 – 08.06.2014
Strona Organizatora
kl. Std – Piła
Ilość konkurencji: 0
28.06 – 06.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Club B – Bezmiechowa
Ilość konkurencji: 3
Club B – Wojciech Średniawa
11.07 – 20.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Std, Club B – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 8
Std – Jakub Puławski
Club B – Maciej Całka
11.07 – 20.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. 18m – Ostrów Wlkp., Michałków
Ilość konkurencji: 8
18m – Zdzisław Bednarczuk
01.08 – 10.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Club A, Club B – Grudziądz, Lisie Kąty
Ilość konkurencji: 5
Club A – Sławomir Błocki
Club B – Tomasz Hornik
13.08 – 24.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Club B – Białystok
Ilość konkurencji: 5
Club B – Łukasz Witkowski
13.08 – 24.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. 18m, 15m – Leszno
Ilość konkurencji: 8/7
18m – Andrzej Śmielkiewicz
15m – Tomasz Krok

Pozostałe wybrane Zawody Szybowcowe

07.12 – 14.12.2013
Zwycięzca '2013:
Strona Organizatora
kl. Club – Narromine, Australia
Ilość konkurencji: 5
Club – Matthew Scutter
01.01 – 11.01.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix, Club – Waikerie, Australia
Ilość konkurencji: 8
Mix – Matthew Scutter
18.04 – 27.04.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Otw, 15m, Club, 2M – Nitra, Słowacja
Ilość konkurencji: 3
Otw – Karol Staryszak
15m – Petr Svoboda
Club – Ivan Novak
2M – Katharina von Podewils
24.04 – 03.05.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. 18m, 15m, Std, Club, 2M – Klix, Niemcy
Ilość konkurencji: 4/4/3/4/4
18m – Jeroen Verkuijl
Club – Lutz Seiler
26.04 – 09.05.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix, 15m, Club – Prievidza, Słowacja
Ilość konkurencji: 8/8/7
Mix – Zdzisław Bednarczuk
15m – Vladas Motuza
Club – Karel Mares
Grand Prix Kwalifikacyjne
07.06 – 14.06.2014
Strona Organizatora
kl. 15m – Rennes - Saint Sulpice, Francja
Ilość konkurencji: 8
12.06 – 21.06.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Otw, 18m, Std – Bayreuth, Niemcy
Ilość konkurencji: 8/7/7
18m – Werner Meuser
Grand Prix Kwalifikacyjne
14.06 – 22.06.2014
Strona Organizatora
kl. 18m – Varese, Włochy
Ilość konkurencji: 5
28.06 – 12.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix – Dvůr Králové nad Labem, Czechy
Ilość konkurencji: 5
Mix – Jana Veprekova
29.06 – 05.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix – Prievidza, Słowacja
Ilość konkurencji: 4
Mix – Adam Czeladzki
12.07 – 22.07.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Otw, 18m, 15m, Club – Őcsény, Węgry
Ilość konkurencji: 7
Otw – Laszlo Hegedus
15m – Ivan Novak
03.08 – 15.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix, 18m, 15m, Std, Club – Rieti, Włochy
Ilość konkurencji: 6/6/6/6/7
Mix – Alexander Mueller
Std – Vittorio Pinni
13.08 – 23.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix, Club – Prievidza, Słowacja
Ilość konkurencji: 5/4
Mix – Petr Setka
16.08 – 23.08.2014
Zwycięzca '2014:
Strona Organizatora
kl. Mix – Rieti, Włochy
Ilość konkurencji: 4
Mix – Alberto Sironi
Grand Prix Kwalifikacyjne
06.09 – 13.09.2014
Strona Organizatora
kl. 15m – La Cerdanya, Hiszpania
ZAKOŃCZONE

Treści zawarte w tym Serwisie nie stanowią oficjalnej informacji na temat konkretnych zawodów. Nie są uaktualniane bezpośrednio przez Organizatorów zawodów. Jest to skondensowana informacja, umieszczona w ramach określonych w założeniach administratora, oparta na dostępnych materiałach (takich jak: Uchwały Zarządu AP, Komisji Szybowcowej, Zarządzenia Dyrektora Sportowego AP, Pismo Organizacyjne, Regulamin Lokalny, etc.). Ze względu na różnorodność możliwości określania przez Organizatorów niektórych parametrów, zastosowano opis typowy, niekiedy skrócony. Pełna, oficjalna informacja jest dostępna na Stronie Organizatora danych zawodów.

Właściciel niniejszego Serwisu zapewnia należytą staranność przy wprowadzaniu danych, natomiast nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne skutki użycia tych informacji, bez ich weryfikacji w oficjalnych źródłach.


Copyright © 2008–2014 T7 Team
kontakt: t7(małpa)yunic.net