Zawody Szybowcowe
REGULAMINY

Ranking Pomocniczy 2016

Jest to zestawienie mające zastosowanie w obliczaniu współczynnika jakości, zgodnie z Regulaminem Rankingu p. 3.5.d1).

1.
Jakub
Barszcz
1.
Louis
Bouderlique
1.
Sebastian
Kawa
1.
Karol
Staryszak
2.
Łukasz
Błaszczyk
2.
Jan
Rothhardt
2.
Michael
Sommer
3.
John
Coutts
3.
Łukasz
Grabowski
3.
Didier
Hauss
3.
Wolfgang
Janowitsch
3.
Felipe
Levin
3.
Maximilian
Seis
4.
Eric
Bernard
4.
Andrew
Davis
4.
Ondrej
Dvorak
4.
Łukasz
Wójcik
4.
Paweł
Wojciechowski
5.
Peter
Hartmann
5.
Roman
Mracek
5.
Christophe
Ruch
5.
Sjaak
Selen
6.
Jean-Denis
Barrois
6.
Adam
Czeladzki
6.
Guillaume
Girard
6.
Jan
Louda
7.
Laurent
Aboulin
7.
Riccardo
Brigliadori
7.
Killian
Walbrou
8.
Christoph
Matkowski
8.
Dmitriy
Timoshenko
9.
Josef
Kozar
9.
Tomasz
Krok
9.
Jeroen
Verkuijl
10.
Janusz
Centka
10.
Russell
Cheetham
10.
Stefano
Ghiorzo
10.
Dennis
Huybreckx
10.
Andreas
Lutz
10.
Gintas
Zube
11.
Andrzej
Śmielkiewicz
11.
Henrik
Breidahl
11.
Uli
Schwenk
12.
Stefan
Leutenegger
12.
Jakub
Puławski
13.
Gerrard
Dale
13.
Piotr
Jarysz
14.
Mirosław
Izydorczak
14.
Steve
Jones
15.
Uys
Jonker
15.
Robert
Schroder
15.
Mikołaj
Zdun
16.
Tomasz
Rubaj
16.
Davide
Schiavotto
17.
David
Bromley
17.
Luca
De Marchi
17.
Zbigniew
Górecki
17.
Yves
Jeanmotte
18.
Tassilo
Bode
18.
Denis
Guerin
18.
Michał
Lewczuk
19.
Marco
Hanses
19.
Tomasz
Hornik
20.
Krzysztof
Łuniewski
21.
Makoto
Ichikawa
21.
Bert
Schmelzer
21.
Stanisław
Wujczak
22.
Remigiusz
Gwiazda
22.
Peter
Harvey
22.
Antoine
Havet
23.
Giorgio
Galetto
23.
Radek
Krejcirik
23.
Marek
Niewiadomy
23.
Vittorio
Pinni
24.
Krzysztof
Sobiecki
25.
Jędrzej
Skłodowski
26.
Łukasz
Kornacki
27.
Witold
Czarnik
28.
Piotr
Ciołko
28.
Peter
Eriksen
28.
Gonzalo
Riera
29.
Tomasz
Dul
30.
Łukasz
Florkowski
31.
Leszek
Staryszak
33.
Marius
Vinny
34.
Jerzy
Kolasiński
35.
Mateusz
Zakrzewski
36.
Mirosław
Hercog
37.
Jacek
Flis
38.
Marek
Biały
39.
Mateusz
Siodłoczek
40.
Artur
Łończuk
41.
Sebastian
Calik
42.
Judyta
Czyż
43.
Fryderyk
Rzymanek
44.
Zdzisław
Bednarczuk
45.
Karol
Pawlicki
46.
Wojciech
Wojtaczka
47.
Dariusz
Dembek
48.
Przemysław
Bartczak
49.
Maciej
Całka
50.
Rafał
Siankowski
51.
Marek
Sawczuk
52.
Marcin
Mężyk
53.
Joanna
Biedermann
54.
Robert
Ślęczkowski
55.
Jarosław
Michaluk
56.
Andrzej
Szczerba
57.
Paweł
Głowacki
58.
Marek
Herbreder
59.
Bogdan
Dorożko
60.
Tomasz
Chudoment
61.
Andrzej
Majewski
62.
Jan
Jawornik
63.
Maciej
Adamski
64.
Krzysztof
Trzewik
65.
Dariusz
Czech
66.
Bożena
Demczenko
67.
Piotr
Jaszczuk
68.
Marcin
Maludziński
69.
Andrzej
Ogonowski
70.
Maciej
Maciejewski
71.
Grzegorz
Hyrkowski
72.
Krzysztof
Kotarski
73.
Anna
Michalak
74.
Przemysław
Kucharski
75.
Paweł
Frąckowiak
76.
Wojciech
Średniawa
77.
Bartosz
Pawlik
78.
Jarosław
Kajoch
79.
Arkadiusz
Bajura
80.
Agata
Kobylińska
81.
Paweł
Stułkowski
82.
Krzysztof
Pieńkowski
83.
Krzysztof
Nowak
84.
Krzysztof
Rycerz
85.
Jakub
Winiarski
86.
Marcin
Gamalczyk
87.
Marek
Kamoś
88.
Piotr
Wojda
89.
Jakub
Krupa
90.
Marek
Szumski
91.
Mirosław
Hołyś
92.
Tomasz
Muciek
93.
Wojciech
Szczęsny
94.
Tomasz
Smólski
95.
Maciej
Karczmarski
96.
Piotr
Budzowski
97.
Daniel
Nowicki
98.
Robert
Koralewski
99.
Wojciech
Majewski
Copyright © 2008–2022 T7 Team
kontakt: admin(małpa)zawodyszybowcowe.info.pl